Χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως τα cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Αυτό το κάνουμε για να βελτιώσουμε την εμπειρία περιήγησης και να προβάλλουμε (μη) εξατομικευμένες διαφημίσεις. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.
Η τεχνική αποθήκευση ή πρόσβαση είναι απολύτως απαραίτητη για τον νόμιμο σκοπό της δυνατότητας χρήσης συγκεκριμένης υπηρεσίας που ζητείται ρητά από τον συνδρομητή ή τον χρήστη ή με αποκλειστικό σκοπό τη μετάδοση επικοινωνίας μέσω δικτύου ηλεκτρονικών επικοινωνιών.
Η τεχνική αποθήκευση ή πρόσβαση είναι απαραίτητη για τον νόμιμο σκοπό της αποθήκευσης προτιμήσεων που δεν ζητούνται από τον συνδρομητή ή τον χρήστη.
Η τεχνική αποθήκευση ή πρόσβαση που χρησιμοποιείται αποκλειστικά για στατιστικούς σκοπούς.
Η τεχνική αποθήκευση ή πρόσβαση που χρησιμοποιείται αποκλειστικά για ανώνυμους στατιστικούς σκοπούς. Χωρίς κλήτευση, η εθελοντική συμμόρφωση εκ μέρους του Παρόχου Υπηρεσιών Διαδικτύου ή πρόσθετες καταγραφές από τρίτο μέρος, οι πληροφορίες που αποθηκεύονται ή ανακτώνται για το σκοπό αυτό από μόνες τους δεν μπορούν συνήθως να χρησιμοποιηθούν για την αναγνώρισή σας.
Η τεχνική αποθήκευση ή πρόσβαση απαιτείται για τη δημιουργία προφίλ χρηστών, για την αποστολή διαφημίσεων ή για την καταγραφή του χρήστη σε έναν ιστότοπο ή σε διάφορους ιστότοπους για παρόμοιους σκοπούς εμπορικής προώθησης.
19 Ιουνίου 2013 @ 10:59 πμ
μαλλον εψαχνε να παρκαρει…
19 Ιουνίου 2013 @ 8:59 πμ
ΕΙΝΑΙ ΓΑΛΑΖΙΟΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΤΡΑΒΗΞΑ ΣΤΙΣ 31/12/2010. ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΑ ΣΑΣ ΕΧΩ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΒΙΝΤΕΟ ΠΟΥ ΘΑ ΤΡΑΒΗΞΩ. ..ΕΙΝΑΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΟΥΣ ΤΩΡΑ.
19 Ιουνίου 2013 @ 7:18 πμ
Ρε δωστου και το ψαροντουφεκο…….θα το χρησιμοποιησει για να αυτοκτονησει
19 Ιουνίου 2013 @ 7:12 πμ
ειναι λογικο να υπαρχουν καρχαριες ακομα και στις ελληνικες ακτες!ημαρτον!καλυτερα οποιος ειναι ημιμαθης να μην εκφραζει αποψη!υπαρχει ενα αρχειο pdf και οχι μονο στο διαδυκτιο οποιος ενδιαφερεται ας ψαξει να βρει οτι θελει περι καρχαριων.παλαιοτερα εχουν βρεθει και λευκοι καρχαριες στις ακτες μας..τελος στις θαλασσες μας υπαρχει ο κιτρινοπτερος τουνα(τονος) απο τις αγαπημενες τροφες του λευκου..αντε και καλα κρασια
19 Ιουνίου 2013 @ 6:17 πμ
po po h palia psatha dixws magazia…
19 Ιουνίου 2013 @ 5:31 πμ
4 metra leei…..x0aax0a0x pww to polu 1.20 -1.50 n einai . Ti 4 metra k vlakeies gt kopoideuete ton kosmo…..kolumpaei se nera me vathos apo oti fente to polu 1 metro….aplh logikh den ginete n einai 4 metra!!
19 Ιουνίου 2013 @ 4:32 πμ
Δεν είναι παλιά απλά είναι σχεδόν στην αρχή της παραλίας
19 Ιουνίου 2013 @ 4:04 πμ
Κάποιοι κάπως πιο ειδικοί από εμένα λένε μπλε ..δεν ξέρω
19 Ιουνίου 2013 @ 3:17 πμ
Πιο βλάκας πεθαίνεις….
19 Ιουνίου 2013 @ 2:27 πμ
re poutanas gia gamo to soi sou ama ertho kai sou ani3o to kefali me to spathimou tha sou po pios ei nai o akakos gamo tomouni tis manas sou
pastardo blaxokaggoura pou na pethneis apo karxaria i malon na faei enas karxarias tous goneis s mprosta sta matia sou na zeis 5 xronia stous dromous kai meta na se faei alos karxaria arga kai basanistika
19 Ιουνίου 2013 @ 2:10 πμ
re poutanas gia gamo to soi sou ama ertho kai sou ani3o to kefali me to spathimou tha sou po pios ei nai o akakos gamo tomouni tis manas sou
pastardo blaxokaggoura pou na pethneis apo karxaria i malon na faei enas karxarias tous goneis s mprosta sta matia sou na zeis 5 xronia stous dromous kai meta na se faei alos karxaria arga kai basanistika
19 Ιουνίου 2013 @ 1:54 πμ
re poutanas gia gamo to soi sou ama ertho kai sou ani3o to kefali me to spathimou tha sou po pios ei nai o akakos gamo tomouni tis manas sou
pastardo blaxokaggoura pou na pethneis apo karxaria i malon na faei enas karxarias tous goneis s mprosta sta matia sou na zeis 5 xronia stous dromous kai meta na se faei alos karxaria arga kai basanistika
19 Ιουνίου 2013 @ 1:19 πμ
na kaneis na se faei koloxrusabgiti
19 Ιουνίου 2013 @ 12:48 πμ
re poutanas gia gamo to soi sou ama ertho kai sou ani3o to kefali me to spathimou tha sou po pios ei nai o akakos gamo tomouni tis manas sou
pastardo blaxokaggoura pou na pethneis apo karxaria i malon na faei enas karxarias tous goneis s mprosta sta matia sou na zeis 5 xronia stous dromous kai meta na se faei alos karxaria arga kai basanistika
19 Ιουνίου 2013 @ 12:19 πμ
re poutanas gia gamo to soi sou ama ertho kai sou ani3o to kefali me to spathimou tha sou po pios ei nai o akakos gamo tomouni tis manas sou
pastardo blaxokaggoura pou na pethneis apo karxaria i malon na faei enas karxarias tous goneis s mprosta sta matia sou na zeis 5 xronia stous dromous kai meta na se faei alos karxaria arga kai basanistika
18 Ιουνίου 2013 @ 11:51 μμ
666
o theos ekane kati gia na mas troei ??? afti einai i pisti sou kai i thriskia sou???
18 Ιουνίου 2013 @ 11:33 μμ
re poutanas gia gamo to soi sou ama ertho kai sou ani3o to kefali me to spathimou tha sou po pios ei nai o akakos gamo tomouni tis manas sou
pastardo blaxokaggoura pou na pethneis apo karxaria i malon na faei enas karxarias tous goneis s mprosta sta matia sou na zeis 5 xronia stous dromous kai meta na se faei alos karxaria arga kai basanistika
18 Ιουνίου 2013 @ 10:40 μμ
file an sou arese to komati dn 3ero ti eiani pantos an thes akous nox arcana einai paromio idos kai mou aresoun
18 Ιουνίου 2013 @ 10:25 μμ
ΤΟ ΜΟΥΝΙ ΠΟΥ ΣΕ ΞΕΡΝΑΓΕ….ΜΟΥΛΕ