Μου έχει τύχει να χάσω ψάρια γιατί ξέχασα η δεν πήρα μαζί το βοηθό μου την ΑΠΟΧΗ γι αυτό ο καλός ψαράς πάντα έχει το βοηθό μαζί του και πρέπει να τη δουλεύουμε σωστά.
Εδώ που τα λέμε, δεν έχει και άδικο ο φίλος μας Μιχάλης! 🙂
Μου έχει τύχει να χάσω ψάρια γιατί ξέχασα η δεν πήρα μαζί το βοηθό μου την ΑΠΟΧΗ γι αυτό ο καλός ψαράς πάντα έχει το βοηθό μαζί του και πρέπει να τη δουλεύουμε σωστά.
Εδώ που τα λέμε, δεν έχει και άδικο ο φίλος μας Μιχάλης! 🙂
13 Μαρτίου 2017 @ 12:28 πμ
Οράτιο βιντεο Μιχάλη να σε ρωτήσω έχεις το βιντεο όπου σου ηχε κάτσει κάτι καλό και δεν είχες αποχι