Χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως τα cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Αυτό το κάνουμε για να βελτιώσουμε την εμπειρία περιήγησης και να προβάλλουμε (μη) εξατομικευμένες διαφημίσεις. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.
Η τεχνική αποθήκευση ή πρόσβαση είναι απολύτως απαραίτητη για τον νόμιμο σκοπό της δυνατότητας χρήσης συγκεκριμένης υπηρεσίας που ζητείται ρητά από τον συνδρομητή ή τον χρήστη ή με αποκλειστικό σκοπό τη μετάδοση επικοινωνίας μέσω δικτύου ηλεκτρονικών επικοινωνιών.
Η τεχνική αποθήκευση ή πρόσβαση είναι απαραίτητη για τον νόμιμο σκοπό της αποθήκευσης προτιμήσεων που δεν ζητούνται από τον συνδρομητή ή τον χρήστη.
Η τεχνική αποθήκευση ή πρόσβαση που χρησιμοποιείται αποκλειστικά για στατιστικούς σκοπούς.
Η τεχνική αποθήκευση ή πρόσβαση που χρησιμοποιείται αποκλειστικά για ανώνυμους στατιστικούς σκοπούς. Χωρίς κλήτευση, η εθελοντική συμμόρφωση εκ μέρους του Παρόχου Υπηρεσιών Διαδικτύου ή πρόσθετες καταγραφές από τρίτο μέρος, οι πληροφορίες που αποθηκεύονται ή ανακτώνται για το σκοπό αυτό από μόνες τους δεν μπορούν συνήθως να χρησιμοποιηθούν για την αναγνώρισή σας.
Η τεχνική αποθήκευση ή πρόσβαση απαιτείται για τη δημιουργία προφίλ χρηστών, για την αποστολή διαφημίσεων ή για την καταγραφή του χρήστη σε έναν ιστότοπο ή σε διάφορους ιστότοπους για παρόμοιους σκοπούς εμπορικής προώθησης.
29 Σεπτεμβρίου 2013 @ 11:09 μμ
Πρέπει να φτιάξουμε ένα βίντεο με τα Γοφαρια που βγάζουμε στην Αργώ. Είμαστε μαζί δύο ημέρες τώρα αλλά δεν σου μίλησα λόγω γοφαριων
29 Σεπτεμβρίου 2013 @ 10:09 μμ
οταν ξαναερθω φωναξε,που ειναι τα ψαρια ,πρεπει να παρουμε μια καμερα για την νυχτα
29 Σεπτεμβρίου 2013 @ 9:23 μμ
έτσι έτσι. Αυτές τις ημέρες κόψανε όμως.
29 Σεπτεμβρίου 2013 @ 8:28 μμ
τι παλετα δουλευεις σωτο μεχρι τα 40 μετρα? σευχαριστω !!
29 Σεπτεμβρίου 2013 @ 8:02 μμ
την 13 και μεχρι τα 130
29 Σεπτεμβρίου 2013 @ 7:07 μμ
να εισαι καλα σε ευχαριστω
29 Σεπτεμβρίου 2013 @ 6:12 μμ
την καλησπερα μου
29 Σεπτεμβρίου 2013 @ 5:59 μμ
Soto eisai megalos kapetanios….Egw eimai paragadiaris kai den exw eksoplismo kalamia ktl…Thelw na mou proteineis mia lysi gia systi me to xeri an yparxei…etsi estw gia ton Maio pou de mporoume na kanoume tpt allo…
29 Σεπτεμβρίου 2013 @ 5:40 μμ
καλησπερα φιλε Πανο,φιαξε ενα παραμαλο 5,5 -6,5 οργιες αορατο 0,60 0,70 μμ με 60cm διπλαρομενο και βαλε ενα συρομενο αγκιστρι 5/0 και το σταθερο 6/0 βαλε ενα στριφταρι ταφ και ενωσε με μια 90 η 100μμ απλη πετονια που θα εχεις σε ενα φελο,να εχεις περιπου 200 μετρα,ενωσε τη με το παραμαλο στην μια μερια του στριφταριου και στο ταφ του στριφταριου θα κρεμας με μια παραμανα ενα παραμαλο 0.55 μμ μια οργια ενα μολυβι 500 gr περιπου και θα τραβας με ζωντανο η νωπο οπως τραβαμε με το καλαμι φυλακα
29 Σεπτεμβρίου 2013 @ 5:03 μμ
Seuxaristw polu arxonta…..
29 Σεπτεμβρίου 2013 @ 4:03 μμ
καλησπερα να εισαι καλα
29 Σεπτεμβρίου 2013 @ 3:57 μμ
soto kane ena binteaki mono gia ta bithometra lowrance na mathoume th leitourgeia ta psaria ta bathei kai oles tis leptomeries.alla analitika na mporei na katalabei kai enas p einai asxetos.esu eisai epistimonas
29 Σεπτεμβρίου 2013 @ 3:52 μμ
soto kane ena binteaki mono gia ta bithometra lowrance na mathoume th leitourgeia ta psaria ta bathei kai oles tis leptomeries.alla analitika na mporei na katalabei kai enas p einai asxetos.esu eisai epistimonas
29 Σεπτεμβρίου 2013 @ 3:52 μμ
φιλε Χρηστο μολις λυσω μερικα τεχνικα με το τραβηγμα τις καμερας
29 Σεπτεμβρίου 2013 @ 3:30 μμ
ΣΩΤΟ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΟΥ ΨΑΡΕΥΕ ΧΤΑΠΟΔΙΑ…ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ ΤΟ ΨΑΡΕΜΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΔΥΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΑ ΝΑ ΨΑΡΕΥΩ ΑΠ ΕΞΩ.ΝΟΜΙΖΑ ΕΠΕΙΔΗ ΒΓΑΖΩ ΨΑΡΙΑ,ΟΤΙ ΞΕΡΩ.ΒΡΕ ΦΙΛΕ ΜΕ ΤΙΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΣ ΣΟΥ ΓΙΑ ΤΑ ΕΡΓΑΛΕΙΑ,ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΝΤΕΛΩΣ ΑΣΧΕΤΟΣ.ΣΈΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΕΞΗΓΕΙΣ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ!
29 Σεπτεμβρίου 2013 @ 2:52 μμ
και εγω σε ευχαριστω να εισαι καλα
29 Σεπτεμβρίου 2013 @ 2:21 μμ
ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΑΣ
29 Σεπτεμβρίου 2013 @ 1:26 μμ
να εσαι καλα
29 Σεπτεμβρίου 2013 @ 1:25 μμ
Soto to vy8ometro ti marka einai?
29 Σεπτεμβρίου 2013 @ 1:24 μμ
LOWRANCE HDS 10
29 Σεπτεμβρίου 2013 @ 12:37 μμ
Φίλε Σώτο, πρέπει, μιας κι έχεις αναλάβει την ψαρευτική εκπαίδευση των ερασιτεχνών κι εραστών της θάλασσας, να μας δείξεις αναλυτικά την τεχνική του “μολύβι φύλακα”. Βάθη, ταχύτητες, ρεύματα, μάρκα καλαμιού και μηχανισμού κ.ά. Ευχαριστώ!
29 Σεπτεμβρίου 2013 @ 12:12 μμ
καλημερα φιλε Γιαννη,αν και στα βιντεακια υπαρχουν ολλα αυτα που λες ,ηθελε να εφιαχνα ενα βιντεο με ολα μαζι!!
29 Σεπτεμβρίου 2013 @ 12:10 μμ
Φίλε Σώτο, είσαι καταπληκτικός. Όχι τόσο για τα ψάρια που βγάζεις αλλά για τη συμπεριφορά σου προς τη θάλασσα. Ο σεβασμός κι η ευγνωμοσύνη που τρέφεις προς αυτή τρέχουν σαν γάργαρο, κρυστάλλινο νερό. Κι η γαλήνη σου είναι παραδειγματική. Αφτιασίδωτη. Πάντα με συγκινείς! Το δε βίντεο με την ελευθέρωση του τσαουσιού πρέπει να διδάσκεται στο σχολείο και σου υπόσχομαι (μιας κι είμαι εκπαιδευτικός) πως θα το δείξω φέτος στους μαθητές μου, για να δουν την πραγματική περιβαλλοντική συμπεριφορά. Εύγε!
29 Σεπτεμβρίου 2013 @ 11:52 πμ
Βλέπω και ξαναβλέπω τα βίντεο κι αυτό τελικά που συμπεραίνω είναι πως η παράφραση του στίχου “γύφτισσα τον εβύζαξε γι αυτό έχει φτερά” θα σου πήγαινε γάντι αν στη θέση “γύφτισσα” βάλουμε το “θάλασσα”. Νάσαι πάντα καλά. Ο καθάριος λόγος σου με ξεκουράζει και το άδολο γέλιο σου μου δίνει ανάκαρα να συνεχίζω.
29 Σεπτεμβρίου 2013 @ 11:21 πμ
καλημερα ,να εισαι καλα φιλε Γιαννη σε ευχαριστω παρα πολυ