Χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως τα cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Αυτό το κάνουμε για να βελτιώσουμε την εμπειρία περιήγησης και να προβάλλουμε (μη) εξατομικευμένες διαφημίσεις. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.
Η τεχνική αποθήκευση ή πρόσβαση είναι απολύτως απαραίτητη για τον νόμιμο σκοπό της δυνατότητας χρήσης συγκεκριμένης υπηρεσίας που ζητείται ρητά από τον συνδρομητή ή τον χρήστη ή με αποκλειστικό σκοπό τη μετάδοση επικοινωνίας μέσω δικτύου ηλεκτρονικών επικοινωνιών.
Η τεχνική αποθήκευση ή πρόσβαση είναι απαραίτητη για τον νόμιμο σκοπό της αποθήκευσης προτιμήσεων που δεν ζητούνται από τον συνδρομητή ή τον χρήστη.
Η τεχνική αποθήκευση ή πρόσβαση που χρησιμοποιείται αποκλειστικά για στατιστικούς σκοπούς.
Η τεχνική αποθήκευση ή πρόσβαση που χρησιμοποιείται αποκλειστικά για ανώνυμους στατιστικούς σκοπούς. Χωρίς κλήτευση, η εθελοντική συμμόρφωση εκ μέρους του Παρόχου Υπηρεσιών Διαδικτύου ή πρόσθετες καταγραφές από τρίτο μέρος, οι πληροφορίες που αποθηκεύονται ή ανακτώνται για το σκοπό αυτό από μόνες τους δεν μπορούν συνήθως να χρησιμοποιηθούν για την αναγνώρισή σας.
Η τεχνική αποθήκευση ή πρόσβαση απαιτείται για τη δημιουργία προφίλ χρηστών, για την αποστολή διαφημίσεων ή για την καταγραφή του χρήστη σε έναν ιστότοπο ή σε διάφορους ιστότοπους για παρόμοιους σκοπούς εμπορικής προώθησης.
18 Ιουλίου 2017 @ 5:25 μμ
Ρε το ψάρι ρε το αφήσατε;ολόκληρο τέρας;είστε καλα;;;
18 Ιουλίου 2017 @ 5:25 μμ
σκαστου δύο με το μαχαίρι στο κεφάλι ρε. Όλη η μαγκιά του Έλληνα ψαρά.
18 Ιουλίου 2017 @ 5:25 μμ
to. skoupidi o. allos skastou 2 maxairies. ante psof@
18 Ιουλίου 2017 @ 5:25 μμ
Μπράβο στον άνθρωπο που τον άφησε, εσύ που μιλάς στο βίντεο είσαι για το π………. Και απαράδεκτος.
18 Ιουλίου 2017 @ 5:25 μμ
Re ti fobaste to psari tha sas faei?? Eprepe na to bgazatai!!!!!
18 Ιουλίου 2017 @ 5:25 μμ
Οι φίλοι του καρχαρία λυπήθηκαν για τους διαλόγους,δοκιμάστε να κολυμπήσετε δίπλα του να δούμε τι φιλία θα πιάσετε? Ο Ρομαντισμός δεν έχει έχει καμιά σχέση με την ρεαλιστική πραγματικότητα
18 Ιουλίου 2017 @ 5:25 μμ
mitso eisai psaras tou k….
18 Ιουλίου 2017 @ 5:25 μμ
@ρχηστος ο άλλος ρε μ****ά βοηθά μια χαρά θα το βγαζατε
18 Ιουλίου 2017 @ 5:25 μμ
Ο άλλος ο άχρηστος άφηνε το παππού μόνο του, μπουφοι
18 Ιουλίου 2017 @ 5:25 μμ
μαγκιά κλ@νιά τι μαχαιριές βρε νιανιαρο . ο μπάρμπας σας έδωσε την απάντηση όταν του λέγατε εκάστου δύο μαχαιριές σας έγραψε στα @ρχιδι2 του κ άφησε το ζωντανό στην υσηχεια του.. μαλ*****να γαμ****α κ***παιδα
18 Ιουλίου 2017 @ 5:25 μμ
Αρε @ρχιδι@ έπρεπε να είναι λευκός καρχαρίας να σας φάει σκ@τ@νθρωποι ντροπιαζεται την ανθρωπότητα σκ@τοψυχοι!!!
18 Ιουλίου 2017 @ 5:25 μμ
πολυ μ@λακ@ς ο ψαρας μητσος!! αρχηστος και ανικανος φαινεται!!!να μην ξανα ασχοληθει με αυτο το ειδος!!!!
18 Ιουλίου 2017 @ 5:25 μμ
Ειστε τελειως ηλιθιοι, αυτα τα ψαρια εχουν γίνει πολυ σπάνια και δεν υπαρχει κανενας λογος να το κρατησετε. Τι θα φατε απο αυτο? Μονο και μονο για να το παιξετε μεγαλοι ψαραδες; Τραβηξατε βιντεο, οκ, δεν φτανει. Κοψε το παραμαλο και αστο. Τρομπες. Για αυτο μας εχει ριξει μουτζα η θαλασσα. Απαιδευτα γιδια. Ντροπη σας.