Χρησιμοποιούμε τεχνολογίες όπως τα cookies για την αποθήκευση ή/και την πρόσβαση σε πληροφορίες συσκευών. Αυτό το κάνουμε για να βελτιώσουμε την εμπειρία περιήγησης και να προβάλλουμε (μη) εξατομικευμένες διαφημίσεις. Η συγκατάθεση για τις εν λόγω τεχνολογίες θα μας επιτρέψει να επεξεργαστούμε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα, όπως συμπεριφορά περιήγησης ή μοναδικά αναγνωριστικά σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μη συγκατάθεση ή η ανάκληση της συγκατάθεσης, μπορεί να επηρεάσει αρνητικά ορισμένες λειτουργίες και δυνατότητες.
Η τεχνική αποθήκευση ή πρόσβαση είναι απολύτως απαραίτητη για τον νόμιμο σκοπό της δυνατότητας χρήσης συγκεκριμένης υπηρεσίας που ζητείται ρητά από τον συνδρομητή ή τον χρήστη ή με αποκλειστικό σκοπό τη μετάδοση επικοινωνίας μέσω δικτύου ηλεκτρονικών επικοινωνιών.
Η τεχνική αποθήκευση ή πρόσβαση είναι απαραίτητη για τον νόμιμο σκοπό της αποθήκευσης προτιμήσεων που δεν ζητούνται από τον συνδρομητή ή τον χρήστη.
Η τεχνική αποθήκευση ή πρόσβαση που χρησιμοποιείται αποκλειστικά για στατιστικούς σκοπούς.
Η τεχνική αποθήκευση ή πρόσβαση που χρησιμοποιείται αποκλειστικά για ανώνυμους στατιστικούς σκοπούς. Χωρίς κλήτευση, η εθελοντική συμμόρφωση εκ μέρους του Παρόχου Υπηρεσιών Διαδικτύου ή πρόσθετες καταγραφές από τρίτο μέρος, οι πληροφορίες που αποθηκεύονται ή ανακτώνται για το σκοπό αυτό από μόνες τους δεν μπορούν συνήθως να χρησιμοποιηθούν για την αναγνώρισή σας.
Η τεχνική αποθήκευση ή πρόσβαση απαιτείται για τη δημιουργία προφίλ χρηστών, για την αποστολή διαφημίσεων ή για την καταγραφή του χρήστη σε έναν ιστότοπο ή σε διάφορους ιστότοπους για παρόμοιους σκοπούς εμπορικής προώθησης.
21 Δεκεμβρίου 2013 @ 5:14 μμ
valta kai stin perigrafi
21 Δεκεμβρίου 2013 @ 4:54 μμ
Έτοιμο :).
21 Δεκεμβρίου 2013 @ 4:37 μμ
ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΣΩΤΟ
21 Δεκεμβρίου 2013 @ 4:06 μμ
Πολυ ξενερωμα τα ψιλα Σωτο, τις προαλλες ειχαμε βγει με ενα σωρο σουπιες
ολοζωντανες και μας τις χαλασαν ολες τα σκαθαρια και κατι συναγριδακια που
δε πρεπει να ηταν πανω απο μισο κιλο, και οταν ανεβηκαν οι μεγαλες για να
φανε δεν ειχαμε δολωμα.
21 Δεκεμβρίου 2013 @ 3:37 μμ
Χρησιμοτατο το μαθημα. Ευχαριστω.
21 Δεκεμβρίου 2013 @ 2:55 μμ
Η μέρα δέν ήταν καλή ,όντως .Αλλά τό μάθημα ήταν πολύ κατατοπιστικό.μπράβο
,Soto ,!
21 Δεκεμβρίου 2013 @ 2:39 μμ
soto epeses sti mera ;-)